Këngëtari i famshëm bëhet baba për herë të dytë

Këngëtari i famshëm bëhet baba për herë të dytë

Sean Paul ka marrë detyrën e dyfishtë të babit!

Reperi dhe ikona e dancehall, 46 vjeç, mirëpriti fëmijën e tij të dytë me gruan Jodi: një vajzë të quajtur Remi Leigh Henriques, Jodi së pari e ndau në Instagram në fund të gushtit.

Çifti gjithashtu kanë një djalë së bashku: Levi Blaze 2-vjeçar, i cili tashmë po mëson truket e tregtisë kur bëhet fjalë për të ushqyer si duhet motra e tij.

“Mos i jep milkshake!”, Jodi i tha butësisht djalit të saj në një video në Story në Instagram të postuar të hënën, duke treguar vëllain e ri të madh që shtrembëronte shishen e saj, ndërsa ushqente motrën e porsalindur Remi.

“Mirësevjen në bandë, vajza ime e bukur”, shkroi babai krenar në një foto familjare ndërsa njoftoi lindjen e vajzës në llogarinë e tij në Instagram.

Advertisement
Loading...