Ledri na gënjeu, por Poem Blu ia zbuloi të vërtetën!

Pas ardhjes në jetë të Poemës, postimet e Sarës tani janë më së shumti me vogëlushen dhe jo vetëm që nuk po e fsheh aspak nga syri i publikut e nga rrjetet sociale, por Sara shpeshherë edhe i bën për të qeshur ndjekësit.

Kështu ka vepruar edhe me postimin e fundit, ku Poema tregon se Ledri na paska “gënjyer” në tekstin e këngës së re.

“Dje kur u ngrita në mëngjes isha vetëm në shtrat”, këndon reperi, por në fakt pranë tij ka qenë vogëlushja, prandaj dhe mami Sara thotë: “Po ça thu o ba?”, duke i bërë për të qeshur ndjekësit, por edhe dua ia ëmbëlsuar mbrëmjen me këtë foto.

Advertisement
Loading...