Pak ditë para dasmës: Kështu duket Afrona Dika

Afrona, po duket më e bukur se kurrë sidomos tani që është shumë afër martesës me Bleron.

Sikurse të gjitha bashkëshortet e këngëtarëve tanë edhe Afrona Dika është bërë fytyrë e mediatizuar dhe e njohur.

Ajo që zgjon kureshtje më së shumti tek ajo, është kujdesi maksimal që po i bën tani vetes, duke bërë të kuptojmë se është duke u përgatitur goxha shumë për ditën e saj më të rëndësishme.

Aq shumë sa dita ditës po arrin që edhe linjat trupore ti ketë në top formë. Këtë po e dëshmojnë fotografitë e pozat e saj, ashtu sikurse ky imazh i fundit.

 

 

Advertisement
Loading...