Personazhet e njohura që shëtiten pa të brendshme (FOTO)

Kur outfiti që kanë veshur, apo dëshira për tu ndjerë më komod – shumica prej tyre vendosin që të dalin nga shtëpitë e tyre pa të brendshme.

Kur femrat e njohura në showbizin botëror veshin fustane të ngushta dhe me prerje, mënyra e vetme për tu dukur perfekt është që të mos mbajnë të brendshme.

Një numër i madh nuk e kanë problem të shëtiten pa të brendshme, ndërsa në vazhdim shikojini se kush janë ato

Kendall Jenner

Miley Cyrus

Selena Gomez

Paris Hilton

Advertisement
Loading...