Xhensila Myrtezaj bëhet bjonde, kaq e bukur duket ajo (Foto)

Xhensila Myrtezaj është një nga këngëtaret më të ëmbla dhe mjaft e suksesshme në profesionin e saj.Në rrjetet sociale ku ajo është mjaft aktive.

Xhensila ndan shpeshherë me fansat foto të reja ku shfaqet me paraqitje të ndryshme.

Së fundi, bukuroshja ka publikuar një foto ku shihet me pamje krejt tjetër nga ajo se siç jemi mësuar ta shohim.

Ajo ka bërë flokët e bardha, dhe shihet duke pirë cooca-cool, por mbi të gjitha duket tejet e bukur.

Ndryshe, këngëtarja së fundi është duke u përfolur për kopjim të veshjes që ka publikuar ditë më parë, e gjithashtu edhe për jetën e saj private.

Advertisement
Loading...