Yjet shqiptarë mbushin Instagramin Kuq e zi, ja urimet më të bukura

Në Ditën e Flamurit dhe Pavarësisë së Shqipërisë, yjet e famshëm shqiptar mbushën llogaritë e tyre me flamuj kuq e zi dhe urime për këtë  ditë.

Emra të famshëm si Elvana Gjata, Dafina Zeqiri, Vesa Luma e të tjerë postuan fotografi të tyre bashkangjitur edhe me urime.

Nuk munguan as artistët me famë botërore siç janë Rita Ora, Dua Lipa, Enisa e shumë të tjerë.

Për më tepër ndiqni fotografitë më poshtë:

Advertisement
Loading...