FLAKËS I VIE ‘NXEHTË’, PUBLIKON FOTOGRAFI JOSHËSE NGA PISHINA

Këngëtarja e njohur nga Gjakova, Flaka Krelani, është bërë tashmë mjaft e ndjekur në rrjetet sociale.

Shpesh, ajo rrëmben vëmendjen me pozat atraktive që publikon, duke mos hezituar të tregojë linjat trupore.

Një gjë të tillë e ka bërë edhe në një prej fotografive të publikuara së fundmi në rrjetin social Instagram.

Teksa relaksohet në pishinë, Flaka këtë herë ka vënë në pah të pasmet atraktive, duke bërë që vëmendja e ndjekësve të saj të kthehet sërish nga ajo.

“Të jetosh dhe vdesësh në Gjakovë”, ka shkruar artistja në mbishkrimin e fotografisë, teksa shfaqet duke u relaksuar në një pishinave të këtij qyteti.

Advertisement
Loading...