Aktorja turke më e dashur për ju, i jep fund beqarisë(FOTO)

Aktorja turke Deniz Baysal, e cila u bë e njohur në serialin “Zonja Fazilet dhe te bijat” është martuar mbrëmë.

Deniz u martua me këngëtarin turk Baris Yurtçu.

Dasma e çiftit ishte përrallore, dhe aty morën pjesë shumë persona të njohur.

Advertisement
Loading...