DITË ZIE PËR BIG MAMËN, NDAHET NGA JETA NJERIU I SAJ MË I SHTRENJTË

Për këngëtaren Big Mama dhe familjen e saj sot është një ditë zie.

Është ndarë nga jeta babi i saj Adi Kasami.

“Sot në mëngjes pas një sëmundje ka ndërruar jetë më i dashuri ynë babai Adi Kasami, njoftojmë familjarët miqt të tjerë se varrimi i të ndjerit bëhët nesër datë 10.11.2019 në namazin e drekës, funerali niset nga shtëpia e të ndjerit në Tetovë”,  ka shkruar krah fotos së babait Big Mama.

Advertisement
Loading...