ROBERT BERISHA NDAHET PËRFUNDIMISHT ME NORA ISTREFIN

Ndarja mes Robert Berishës dhe Nora Istrefi ishte bërë lajm tash e sa kohë në mediat rozë.

Në një postim të fundit në Instagram Roberti ka bërë të ditur se ai dhe Nora nuk janë më së bashku dhe se do të mbeshin shokë deri në vdekje.

Ndër të tjera ai falenderon ish-bashkëshorten e tij për pruarjen në jetë të vajzës Renee dhe shumë kujtimeve të tjera.

 

Advertisement
Loading...