fbpx
Tuesday, December 3, 2019
Modelja e njohur shqiptare, Angela Martini, ka qenë e ftuar mbrëmjen e së martës në emisionin “Opinion”, ku ndër të tjera foli edhe për fëmijërinë e saj.Ajo tregoi se është larguar nga Shqipëria që në moshën 10-vjeçare dhe fillimisht...

Angelina Jolie nuk do të martohet kurrë më

Angelina Jolie thotë se është ndjerë ‘nën presion’ nga Brad Pitt për t’u martuar në vitin 2014 pas nëntë viteve lidhje … dhe tani ajo ‘nuk do të martohet më’.Ata ishin në një lidhje shumë të mirë pasi u...
Në intervistën e javës të realizuar për emisionin flitet.se i ftuar ishte këngëtari Nijazi Thaqi i cili foli për vlerat muzikore dhe zhdukjen e tyre për shkak të artistëve të rinjë të cilët po kultivojnë muzikë jo të mirëfilltë.Sipas...
Filmi i ri i Ermal Mamaqit  “I Love Tropoja” është komentuar gjatë në media ende pa u publikuar, kjo pêr shkak të kastit që ai ka përzgjedhur për të qenë pjesë e këtij produksioni.Një prej aktorëve do të jetë...
Afrona e Blero janë tema kryesore e këtyre ditëve.Ata i dhanë fund beqarisë dy ditë më parë.Afrona po vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.Mjaftë aktiv është edhe Blero me postime të shumta.Sot...
Aktori i njohur turk, Tolgahan Sayisman, së bashku me gruan e tij Almeda Abazin dhe djalin e vogël Efehan ditën e djeshme kanë ardhur në Kosovë.Çifti po ashtu u mirëpritën edhe nga ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim...
Ariana Fejzullahu ka lindur edhe fëmijën e katërt të çiftit.Këtë e ka treguar vetë këngëtari, e anë të një fotoje në Instastoryn e tij, duke lajmëruar se në jetë ka ardhur vajza e tij Ana.Kjo është vajza e tretë...
Pas dasmës, ata kanë festuar martesën me miqtë e tyre më të afërt.Çifti më i ri bashkëshortor janë në festë këtë javë.Ata kanë organizuar një dasmë madhështore në ‘Ranën e Hedhun’ në Shëngjin të Shqipërisë, ku gjithçka duket se...
MC Kresha së fundmi do të publikojë një bashkëpunim me këngëtaren me famë botërore dhe me origjinë shqiptare. Ai dhe Bebe Rexha do të vijnë shumë shpejt me një duet.Jozyrtarisht mësohet se kënga është incizuar rreth 1 muaj e gjysmë dhe që pritet...

Kendall Jenner bën ndryshim drastik në dukje

Modelja e njohur Kendall Jenner është shumë e suksesshme në fushëm e saj. Po ashtu, bukuroshja e një prej familjeve më të pasura në botë, është shumë e komentuar në media dhe gjithmonë  di si të tërheqë vëmendje.Së fundmi,...
Reperi Capital T është nderuar me titullin ‘Skenderbe’ dhe Mirënjohjen e Qytetit të Krujës.Reperi është ndjerë shumë i vlerësuar me këtë mirënjohje të ndarë nga qyteti që ai e ka vizituar shumë shpesh prej kur ka qenë fëmijë.Capital T...

Publikohen foto të reja nudo të miliarderes

Pak ditë më parë, Kylie Jenner, dhe partneri i saj, Travis Scott, ndezën rrjetin me një foto të publikuar në “Instagram”.Kylie shfaqej e përqafuar me Scott, por ajo që binte në sy ishte se miliarderja më e re në...
Lady GaGa është ndër artistet më me ndikim në industrinë e muzikës botërore.Ajo njihet për stilin e saj të veçanta në paraqitje dhe në veshje, por edhe për talentin dhe aftësitë e saj vokale, por edhe për kompozimin e...
Para pak ditësh, Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi kurorëzuan në martesë lidhjen e tyre disa vjeçare. Dasma pati elementë të veçantë, shumë të ftuar Vip dhe argëtim pafund.Gjatë dasmës Jonida dhe Besniku luajtën lojën me këpucë. Ata duhet t’i...

Dan Bilzerian tregon si i fiton paratë

Dan Bilzerian është një ndër meshkujt më të ndjekur në Instagram, i cili njihet në të gjithë botën për jetën e shfrenuar.Nuk ka ditë që Dan Bilzerian të mos publikojë foto nga pushimet luksoze që bën në praninë e...
Blogerja dhe njëherësh modelja e njohur Dona Bajrami thuhet se është në lidhje me aktorin turk Gokberk Yildirim.Aktori turk numëron një sërë role në serialet turke por ajo që i dha edhe më shumë hapërisë në industrinë e filmave...
Është zbuluar këngëtari me të cilin Sinan Vllasaliu po sjellë këngë.Bëhet fjalë për Lok Komonin.Ka qenë vet Sinani ai i cili e ka zbuluar lajmin përmes rrjeteve sociale.“Çikat e Prishtinës” quhet kënga që bëri bashkë këta dy artistë e...
Pas  largimit të Kidës edhe reperi  i njohur Fero, para pak kohësh u largua nga labeli ‘On Records’ për shkak se kontrata e tyre mori fund. Tani të dy  janë në rrugën e tyre si artistë të pavarur.Së fundmi...
Prej kohësh po qarkullojnë lajme për ndarjen e çiftit të reperëve, Mozzik dhe Loredana. Dyshja ka qenë shumë e komentuar së fundmi pikërisht për këtë arsye. Veprimet e tyre i shtuan shumë dyshimet pasi Mozzik mungoi në ditëlindjen e...

Modelja shqiptare vë në fokus të pasmet

Dorina Gegiçi është prej modeleve më të njohura dhe më të suksesshme shqiptare.Modelja e famshme ka linja super seksi e të cilat i ka treguar edhe në postimin  e radhës në Instagram. View this post on Instagram  🌅🌅 A post shared by...

Ja çfarë pëlqen Afrona Dika tek Blero

Jo shume kohe me pare Afrona per Revisten Class tregoi se cila ishte gjeja qe i pelqente me se shumti tek Blero."Më pëlqen butësia që ka, qetësia e brendshme, por kur është i uritur atëherë më mirë t’i qëndrosh...
Jennifer Aniston, aktorja juaj e preferuar edhe pse prej vitesh pjesë e Hollywood, me siguri nuk dini shumë gjëra për të. Më poshtë në këtë artikull do të keni mundësinë të mësoni më shumë rreth 50-vjeçares aq tërheqëse që...

Enca nuk i ndal provokimet, tregon asetet

Enca Haxhia edhe pse merr kritika të panumërta nga publiku për imazhet që ndanë, ajo nuk ndalon së provokuari me format trupore.Këngëtarja ka publikuar një tjetër imazh në llogarinë e saj në Instagram ku këtë herë ka provokuar me...
Anxhela Peristeri ishte e ftuar pasditen e sotme tek “Rudina”, ku gjatë emisionit foli për projektin e saj më të ri “Shpirt i bukur” gjatë emisionit foli për projektin e saj më të ri Shpirt i bukur, por edhe...

Ja si i referohet Naser Rafuna, Valon Berishes

Ndeshja në mes  Kosovës dhe Anglisë ka përfunduar me  rezultat 5 me 3 në favor të anglezëve.Përkundër rezultatit djemtë kosovarë treguan shpirtin luftarak dhe nuk u dorëzuan deri në fund.Përkrahja për ta ka vazhduar edhe pas humbjes nga tifozët...
Sot në familjen e këngëtares së mirënjohur të muzikës popullore, Remzie Osmani, ka festë. Këngëtarja nga Mushtishti sot ka ditëlindjen dhe i mbushi 48 vjet.Këngëtarja e hiteve të shumta dhe nënë e dy fëmijëve do të marrë urime të...
Ledri Vula po kalon disa ditë në Amerikë.Reperi është zbuluar se po gjendet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, përmes një fotoje ku shihet pranë modeles Lorena Haliti.Dyshja shihen duke e luajtur një lojë biliard, kurse përderisa ata po...
Eduarti dhe arbana janë çifti më i ri i showbizit shqiptar të cilën kanë zgjedhur të mos e konfirmojnë dashurinë e tyre në mënyrë të drejtpërdrejt por çdo gjest dhe fjalë e tyre të nxjerr në këtë përfundim.Eduarti është...
Loredana Zefi i ka habitur të gjithë me postimin e fundit.Reperja Loredana Zefi është aktive në Instagram.Emri i saj kohët e fundit ka qenë ndër më të komentuarit në mediat rozë për arsye të ndryshme, e së fundmi lidhur...
Adelina Tahiri është një nga personazhet publike, e cila u bë e njohur falë këngëve të saj mjaft të pëlqyera nga publiku shqiptar.Por, para disa vitesh kur këngëtarja mori vendimin për tu martuar dhe për të krijuar familjen e...
Dafina Zeqiri po vazhdon me intensitet të njëjtë koncertet.Dafina Zeqiri ka qenë njëra nga këngëtaret më aktive këto muaj veror si me koncerte të mbajtura ashtu edhe me projektet muzikore që ka sjellë.Këngëtarja shumë e pëlqyer nga publiku ka...

Gili qenka edhe më e bukur pa grim(FOTO)

Gili eshte nje nder ato kengetare qe gjithmone eshte e kururar deri ne detaj, dhe rralle here kemi pasur mundesi ta shohim ate pa grim fare.Por kesaj here ishte vete kengetarja qe vendosi te postonte nje fotografi nga pushimet...

Rrena i ka…? Vip Kuiz me Mustafa Imerin

Në rubrikën e përjavshme Vip Kuiz të flitet.se këtë javë i ftuar ishte solo këngëtari nga Shkupi, Mustafa Imeri i njohur për të gjithë ne si Tafa.Shikoni si ai u përgjigj.https://www.youtube.com/watch?v=TM7IhoCVf70&feature=youtu.be

Shikoni sa familje të bukur ka Lyrical Son(FOTO)

Lyrical Son ashtu si gjithë artistët tjerë ka gjetur pak ditë për pushime.Lyrical Son pas përfundimit të një sezone të suksesshme, ka pushuar bashkë me gruan dhe fëmijët.Ishte bashkëshortja e tij, Gresa, ajo e cila ka postuar së fundi...
Tiparet e ngjashme te fytyrës në shikim të parë ju bëjnë të mendoni se janë motra binjake.Engjellusha Salihu dhe Vesa Smolica kanë aq ngjashmëri mes vete sa vështirë dallon se cila cila është.Edhe pse nuk kanë asnjë lidhje farefisnore...
Këngëtarja dhe modelja Morena Taraku ka kohë që më shumë po qëndron në Turqi se sa në Kosovë.Ajo nuk po e lë anash as muzikën. Pas ‘Swag’ Morena duket se ka gati projektin e ri.Me një pyetje drejtuar fansave...
Rita Ora e ka pranuar se e ka “pasur shumë të vështirë ti mbijetojë opinioneve dhe komenteve” në rrjetet sociale – por ka thonë se ai “po e jeton ëndrrën” dhe ia vlen ndonjëherëRita Ora e ka pranuar se...
Megjithëse moderatorja Luana Vjollca është munduar ta mbajë të fshehtë lidhjen e saj me Krenar Çoçajn, Getoari s’ka mundur të mos tregojë herë pas here marrëdhënien e mirë që ka me baxhanakun e tij.Shpeshherë Krenarin e kemi parë në poza me...

Dafina Zeqiri së shpejti me album të ri

Dafina Zeqiri pritet që shumë shpejt ta publikon albumin e saj më të riKëngëtarja kosovare ka treguar se shumë shpejt do të sjell disa demo të albumit të saj më të ri.Ajo ka shkruar se gjatë ditëve në vijim...

Dua Lipa paska një behane dhe kjo është ajo

Meqenese ne shikim te pare duket perfekte, si gjithe njerezit tjere edhe Dua paska nje behane qe nuk ik pa rene ne sy.E kjo behane na qenkan gishterinjte e kembes se Duas, ne paraqitjen e saj te fundit krahas...

Kida ekspozon trupin e saj në pushime(FOTO)

Kida i ka vazhduar pushimet e saj derisa nuk kanë munguar edhe fotot e saj tepër seksiKëngëtarja është në formë shumë të mirë, jo vetëm më hite por edhe me asete trupore.Ajo është në pushime ku nuk po mungon...
Pozimi me bikine është bërë i pranueshëm gati nga të gjitha këngëtaret e skenës tonë, e këtij grupi i bën pjesë edhe Mihrije Braha.Mihrija si një këngëtare me bagazh shumë të madh artistik, ka vendosur që të tregojë pak...
Këngëtarja Filloreta Raçi apo e njohur për publikun si Fifi, në mesnatë ka uruar babin e saj  me një dedikim për  ditëlindjen e tij.Këngëtarja ka postuar disa foto të vjetra ku shfaqet me babain  dhe familjen dhe e quan...
Pasi është konfirmuar ndarja nga Roberti, Nora Istrefi o kalon disa ditë në pushime me vajzën.Nora Istrefi këto ditë të ‘zhurmës së madhe’ po i kalon duke u relaksuar në Turqi.Këngëtarja ka vendosur të sjellë fotografitë e para pasi...
Modelja shqiptare Emina Çunmulaj prej kohësh jeton në Amerikë, e cila 4 vite më parë u martua me njërin prej miliarderëve më me influencë në Amerikë, Sam Nazarian me të cilin ka dy vajza.Përveç modelingut së fundmi shqiptaren e...
Ariana Grande kërkon dëmshpërblim prej 10 milionë dollarësh nga marka e njohur e rrobave “Forever 21”, për shfrytëzim të paautorizuar imazhi.Ylli i muzikës pop shprehet se “Forever 21” ka përdorur figurën dhe emrin e saj për të promovuar veshje...
Së fundmi Vera Ora ka postuar shumë shpesh fotografi me bikine, kjo ndoshta për faktin se ajo mori shumë komente pozitive për linjat trupore.Kjo e fundit ishte nga kampanja e saj e re.Ajo ka bashkëpunuar sërish me Melissa Odabash”,...
Nuk kam kurrë pushim, pushimet s’janë më pjesë e jetës sime. Kam kuptuar se gjithçka në jetën time ecën shpejt dhe gjërat e ngadalta më stresojnë.Situata pas kuintave të sfilatave ngjan kaotike, dhe është, por mua më jep mundësi...
Shpesh herë, Gold Ag shfrytëzon rrjetet sociale për të treguar sa me vlerë është familja e tij, sidomos nëna e cila është personi më i shtrenjtë në jetën tonë.Sërish këngëtari postoi një fotografi duke përqafuar nënën dhe ia dedikoi...

Çfarë i ndodh trupit tuaj kur ndaloni me konsumimin e sheqerit,...

Ka shumë debate sa i përket çështjes së dietave të shëndetshme.Veganët besojnë se shmangia e produkteve të kafshëve është dieta më e mirë, ndërkaq...

NJIHUNI ME ALINËN, 6-VJEÇARJA MË E BUKUR NË BOTË

Një vogëlushe 6-vjeçare nga Rusia, e quajtur Alina Yakupova, është cilësuar si vajza më e bukur në botë.6-vjeçarja nga Moska e ka nisur modelimin...

‘A DO FLIJE NJË NATË ME ALBIN KURTIN?’, KËSHTU PËRGJIGJET KËNGËTARJA...

Mes të ftuarve në një emisionin ishin edhe Bledi Mane dhe Iva Aliko.Gjatë bisedës, nuk munguan ngacmimet e gazetarit për lidhjen e shumëpërfolur të...

Zonja e parë e Kosovës pozon me fustan të gjatë, siç...

Lumnije Thaçi, bashkëshortja e presidentit të Kosovës kohën e fundit dukshëm po i kushton më shumë rëndësi pamjes së saj.Së fundmi, ajo është paraqitur...

Ja si mund te dukeni bukur edhe pa make up

Çka duhet të përdorni për të pasur një fytyrë të bukur edhe pa makeup?Shumica e vajzave vendosin makeup për shkak që nuk ndihen mirë...

Nusja e Milot Rashicës sjell imazhet me të gjitha veshjet në...

Futbollisti i Kombëtares së Kosovës, Milot Rashica po i jep fund beqarisë këtë muaj.E e fejuara Rashicës, Belkiz Kera, ditët e fundit ishte pjesë...