fbpx
Tuesday, December 3, 2019
Burri im më ka tradhtuar gjithmonëËshtë kjo këngëtarja e mirënjohur, Albërie Hadërgjonaj, emri i së cilës u lakua jashtëzakonisht shumë kohëve të fundit nga mediat rozë.Ishte historia e saj e përjetuar me bashkëshortin, kjo aryseja kryesore, që mediat u...
Ku ka më mirë se të jesh një nënëgjidhënëse…Gjidhënia ka shumë veti të mira shëndetësore për fëmijën dhe këtë gjë po e shijon modelja e njohur Diellza Kolgeci, e cila u bë nënë ditë më parë.Ajo solli në jetë...
Princ Harry dhe djali i sapolindur i Meghan Markle, Archie, janë në fronin e shtatë britanik, por prindërit e tij kanë vendosur t’i japin atij një fëmijëri normale.Çifti i cili me 19 maj feston përvjetorin e tyre te parë,...
Gjithçka u finalizua në natën finale.Xheisoni nuk ka një shtëpi, por dy shtëpi në Tiranë.Gjithçka që nisi nga një kontribut vullnetar online e u pasua me shuma të mëdha, me njerëz që u identifikuan e shumë të tjerë që...
Nora Istrefi dhe Robert Berisha janë ndër çiftet e estradës që kanë qenë të komentuar në media pothuajse gjithmonë. Ajo ka mohuar të jetë ndarë nga ai.Shpesh herë ka pasur lajme se dyshja i kanë dhënë fund edhe lidhjes...
Enur Pakashtica, moderatori i emisionit WhazzUp, përmes një publikimi në Twitter, ka treguar një ngjarje të jetës së tij.Ai ka treguar se është ngacmuar seksualisht nga një polic i Policisë së Kosovës. Pakashtica, përveç të tjerash ka thënë se...
Fjolla Morina mbrëmë ishte në Skenderaj për ta mbajtur një koncert, aty u paraqit me një veshje që po cilësohet si provokative, sidomos për faktin që aty kishte fëmijë.Këngëtarja Fjolla Morina për veshjen u kritikua nga figura...
Kur ështa fjala për një femër të kompletuar, emri i Leartës na bie ndërmend menjëherë.Që nga momenti kur u martua me djalin e Shyhrete Behlulit, ajo vazhdon të komentohet jashtëzakonisht shumë në mediat rozë sidomos për anën pozitive që...
Moderatorja dhe modelja shqiptare të cilën e shihnim çdo të diel në programin e Top Channel  “E diell”, Einxhel Shira ka ngritur temperaturat me fotot e “nxehta” nga plazhi.Einxhel po i kalon pushimet në plazhet e Malit të Zi dhe patjetër si...

Nicki Minaj rifillon ‘luftën’ me Cardi B

Nicki Minaj ka ‘thumbuar’ kolegen me intervistën e fundit.Nicki Minaj ka rifilluar ‘luftën’ me Cardi B me deklaratën që bëri në ‘Joe Budden Podcast’ ku thotë se vetëm me tekstet dhe talentin e saj në muzikë ka arritur suksesin...

Rikthehet Leonora Poloska!

Leonora Poloska është padyshim ndër emrat më të dashur të muzikës shqiptare, e cila ndër vite solli projekte që u pëlqyen mjaft shumë nga publiku.Këngëtarja nga Maqedonia ka disa vite që është larguar nga skena duke iu përkushtuar rritjes...
Së fundmi Vera Ora ka postuar shumë shpesh fotografi me bikine, kjo ndoshta për faktin se ajo mori shumë komente pozitive për linjat trupore.Kjo e fundit ishte nga kampanja e saj e re.Ajo ka bashkëpunuar sërish me Melissa Odabash”,...

Tayna dikur dhe tani, nuk i ngjan aspak vetes

Që kur debutoi në skenën muzikore emri “Tayna” pushtoi fansat e muzikës rep. Bashkëpunimi i saj me Don Phenom me “Columbiana” i sjelli hite të jashtëzakonshme.Cilësohet si një ndër artistet më të mirë të zhanrit rep duke u krahasuar...
Shumë ndryshime të rëndësishme kanë ndodhur këtë sezon në Top Channel. Nevina Shtylla është larguar nga “Procesi Sportiv” dhe drejton një tjetër emision brenda Top-it, “Në shtëpinë tonë”. Vendin e saj në programin sportiv e ka zënë Ilda Bejleri e cila gjithashtu bëri...

Adrola Dushi: Shekulli XXI, shekull degjenerues

Adrola Dushi është pa pikën e dyshimit një ndër modelet më të bukura dhe të sukseshme në trojet shqiptare.Modeatorja është bërë nënë e një djalë në moshë të re por më pas është ndarë për arsye që nuk dihen...

Tayna me vallëzim provokativ para kamerës

Reperja Tayna është aktive në llogarinë e saj në Instagram dhe e afërt me fansat, shkruan lajmi.net.Ajo shpesh publikon video nga projektet muzikore e edhe nga ato që i paralajmëron paraprakisht, mirëpo nuk mungojnë as fotot provokative nëpërmjet të...
Flaka Krelani ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj të Instagramit në të cilën përsëri arriti të tërheqë vëmendje me linjat e saj në bikini.Ulur pranë pishinës në një palë bikini të zeza të kombinuara me...
Gazetarja Iva Tiço është kapur ditën e sotme me një ndjekës i cili e ka pyetur pse nuk ka gjetur një burrë të mirë deri tani.Komenti nuk i ka pëlqyer aspak gazetares dhe kaq ka mjaftuar dhe Tiço shfaqet...
Foinika Kay, grimerja e njohur shqiptare së fundi ka lansuar setin e qerpikëve, të cilin e ka quajtur me emrin e vendlindjes ‘Kosova’. Kjo i ka nervozuar mjaftë shumë serbët të cilët kanë bërë komente ofenduese ndaj grimeres, transmeton...
Gazetarja sportive, Ilda Bejleri, rrit akoma më shumë temperaturat në këto ditë të fund-majit.Në një foto të postuar në “Instagram”, Ilda gjendet e ulur në disa shkallë ku rrjedh edhe ujë, ndërsa edhe pse në një foto bardh e...
“Phoenix” është albumi i fundit i Rita Orës, e cila ka sjellur disa këngë të reja dhe të cilat janë shndërruar në hite.Së fundi Rita ka arritur një tjetër sukses, sipas ‘Official Charts’ 28 vjeçarja është këngëtarja e katërt...
 Nga postimi i fundit në Instragramin e Ermal Fejzullahut kuptojmë se për 16 vjetorin e karrierës ai do të sjellë një bashkëpunim të ri. Këtë verë Ermalin e kemi parë shumë aktiv me bashkëpunime shumë të suksesshme të cilat...
Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha, mbrëmë i ka shokuar të gjithë me lajmin se është martuar.E vëmendjen arriti ta mbajë edhe sot me një foto nga banjo ku provokon rënd me pjesën e poshtme të trupit ku ka veshur veç...
Prej disa ditësh Adelina Tahiri ka nisur pushimet dhe duket se po i shijon shumë duke postuar vazhdimisht fotografi e video teksa pozon me bikini.Në fotot e fundit kwngwtarja duket në super formë e veshur me rroba banjo blu...

Ilda sjell pamje mahnitëse nga deti

Ilda Beljeri njihet për provokimet e saj.llda Bejleri ka sjellë disa imazhe provokuese nga bregdeti.Ilda Bejleri si destinacion për pushime ashtu si shumë të famshëm shqiptarë ka zgjedhur bregdetin grek.Moderatorja nuk i ka kursyer aspak fotografitë joshëse nga këto...
Një çift në Kaliforni që edhe pak kohë shënojnë përvjetorin e 68-të të martesës, ndanë një sekret të pazakontë për martesën e tyre të gjatë dhe të lumtur-veshja e rrobave të njëjta dhe muzika janë çelësi i lumturisë së...
Kryeministri në dorëheqje, Ramush Haradinaj, edhe njëherë tregoi pasionin e tij për muzikë duke kënduar këngën ‘O moj Kosovë, o moj bukuroshe’, së bashku me Shkëlzen Jetishin në një dasmë.https://video.gjirafa.com/ramush-haradinaj-e-kall-atmosferen-ne-dasme-kendon-se-bashku-me-shkelzen-jetishinHaradinaj është parë disa herë teksa e këndon këtë këngë....
Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Leonora Jakupi, është një ndër femrat më të komentuara në mediat rozë.Ajo u komentua edhe për jetën e saj private, të cilën po e mban shumë hermetike, ani pse ka pranuar se është në lidhje...
Adelina Tahiri është një nga personazhet publike, e cila u bë e njohur falë këngëve të saj mjaft të pëlqyera nga publiku shqiptar.Por, para disa vitesh kur këngëtarja mori vendimin për tu martuar dhe për të krijuar familjen e...
Këngëtari i njohur, Blero Muharremi, mbrëmë e ka kurorëzuar dashurinë me Afronën me martesëPamje nga festa e madhe kanë qarkulluar në rrjete sociale të cilat i kanë publikuar të pranishmit, e nuk kanë munguar as postime në media.Mirëpo një...
Do bëhem deputet, vajzat shkulin krevatin për mua”.Këngëtari shumë i dashur për publikun, Shpat Kasapi ishte i ftuar në “E diell”, ku gjatë intervistës me Ervin Kurtin zbuloi se ka ndërmend t’i futet politikës e të bëhet deputet.“Pse jo...
Rashel Kolaneci është një ndër femrat më seksi të ekranit shqiptar e cila që në daljen e saj të parë ka tërhequr vëmendjen e publikut.Këto ditë të nxehta të muajit prill kanë bërë që shumë personazhe të njohur të...
Të gjithë ju i keni njohur me emrat artistik Gili dhe Mc Beka po shumë pak prej jush i dini emrat e tyre në të vërtetë.Këngtarja e njohur Gili, emrin e saj të vërtetë e ka Fevzie Konushevci ndërsa...
Nora Istrefi dhe Robert Berisha janë ndër çiftet e showbizit shqiptar, që kanë mbi dhjetë vite bashkë.Dyshja janë mjaft prezentë në muzikë dhe herë pas here performojnë së bashku në skenat muzikore.Nora është ndër këngëtaret më të pëlqyera dhe...
Në mesin e shumë yjeve që parakaluan në festivaline Kanës kishte dhe nag ata që nuk i njihte askush. Këtë herë nëj çift ka zgjedhur një mënyrë të çuditshme për të vjedhur vëmendjen.Bëhet fjalë për milionerin grek Milos Kanta...
Rep-artistja e njohur dhe shumë e dashur për publikun shqiptar, Melinda Ademi ditën e sotme e filloi duke festuar 10 milionë klikime në këngën “Çifteli”.Artistja përmes disa videove të publikuara në rrjetin social, Instagram, ka vendosur t’i thotë disa...
Oriola Marashi është njëra nga modelet më të përfolura të estradës duke u bërë pjesë edhe e brendeve botërore si Guess.Gjatë kësaj fundjave, bukuroshja i ka realizuar disa fotografi në plazh, ndërsa pozat e saja janë mahnitëse.E veshur me...

Trashet Tayna, për një muaj shton 7 kg!

Tayna sukseset nuk po i sheh vetëm në karrieren e saj muzikore, por edhe në kujdesin ndaj trupit. Tayna është ndër këngëtarët që ka më së shumti koncerte, dhe pavarësisht kësaj gjen kohë për palestër.'Shtova 7kg për një muaj....
Motrat, Kylie Jenner dhe Kendall Jenner filluan markën e tyre të veshjeve nga viti 2012, shkruan DailyMail.Motrat dje me fotografinë e postuar në Instagram kanë magjepsur ndjekësit e tyre me linjat trupore.Modelja 23 vjeçare dhe miliarderja 21 vjeçare pozuan...

Rita Ora provokon me imazhet e reja

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, është duke i shijuar pushimet akoma në Malibu. Pas shumë angazhimeve në karrierë, bukuroshja jonë ka gjetur pak kohë për veten, derisa është bashkë me familjen e saj.Biondja ka publikuar disa imazhe të...
Oriola Marashi ka treguar gjoksin.Modelja shqiptare, Oriola Marashi, e ka publikuar një foto në llogarinë e saj në Instagram dhe në të duket mjaft atraktive.Ajo, është veshur me bikini që i tregojnë linjat trupore e vëmendjen e ka marrë...
Ndonëse në fillim ata u përpoqën ta mbanin lidhjen të fshehtë, marrëdhënia e tyre u bë publike dhe më pas familjare duke qenë se Dua e solli Anwar së bashku me familjen e saj në Kosovë.Siç duket edhe Anwar...
Shpesh herë, Gold Ag shfrytëzon rrjetet sociale për të treguar sa me vlerë është familja e tij, sidomos nëna e cila është personi më i shtrenjtë në jetën tonë.Sërish këngëtari postoi një fotografi duke përqafuar nënën dhe ia dedikoi...

Dua Lipa paska një behane dhe kjo është ajo

Meqenese ne shikim te pare duket perfekte, si gjithe njerezit tjere edhe Dua paska nje behane qe nuk ik pa rene ne sy.E kjo behane na qenkan gishterinjte e kembes se Duas, ne paraqitjen e saj te fundit krahas...
Teksa lexoni lajmin dy personazhe shumë të dashur për ju, po kurorëzojnë dashurinë e tyre më një dasmë, e cila është kaq e bukur sa që të gjithë do donim të ishim të ftuar.Fjala është për aktorin kosovar Besnik...

Modelja kosovare del pa të brendshme(FOTO)

Fotot provokative nuk e ka ndërmend t’i ndalojë.Ziza Pajaziti, modelja kosovare, ka hedhur në Instagram një tjetër imazh të nxehtë.Ajo ka realizuar një set të bërë te Muzeu i Kosovës, por, me veshje që nuk i shkojnë vendit në...

Premierë: Dua Lipa publikon “Swan Song”

Publikohet kënga e shumëpritur e DuasKëngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Dua Lipa ka publikuar këngën e saj më të re.Kënga titullohet “Swan Song” dhe është shoqëruar edhe me videoklip, shkruan rtv21.tv Kjo është kënga e parë e...
Edhe pse modelet e revistave ata i preferojnë të dobëta, në jetën e vërtetë njerëzit preferojnë ato të kolme e me forma të theksuara.Por pse burrat preferojnë gratë me forma të kolme?!Studimet tregojnë se shumica e burrave që janë...
Barron është djali më i vogël i presidentit të SHBA’së, Donald Trump dhe Zonjës së Parë, Melania Trump. Por ky fëmijë, shumë rrallë shihet në publik, e arsye për këtë është dëshira e nënës së tij.Ka pasur shumë persona...

Kështu po relaksohet Remzia në Turqi

E bën të veçantë fillimisht zëri unik e i mrekullueshëm, që e sjellë përmes këngëve të saj.Remzie Osmani është ndër artistet me sukses të jashtëzakonshëm në karrierën e saj, si këngëtare e muzikës popullore.Përveç në mbrëmje të ndryshme muzikore,...

Bebe Rexha pajtohet me njeriun e zemrës

Muaj më parë, pasi Bebe Rexha e kishte publikuar këngën “Last Hurrah”, babai i saj i kishte shkruar duke i thënë: “Më mirë ndalo së publikuar pornografi idiote sepse po më çmend. Nuk mund ta duroj më këtë”.Babai i...
Këngëtarja Gjyste Vulaj vazhdon të jetë e pëlqyer nga publiku shqiptar për muzikën e saj dhe jo vetëm, pasi ajo shquhet edhe për linjat trupore. Së fundi ajo ka treguar detaje interesante rreth jetës së saj personale. E ftuar në...
Heqja e numrit ekzakt të pëlqimeve në ‘Instagram’, do të sjellë ‘probleme’ për disa personazhe të njohur të cilët fitojnë para vetëm nga kjo gjë.Por, e dini se kush nuk do ta ketë aspak problem? Kylie Jenner.Sipas listës vjetore...

Reperi nga Tetova, S4MM drejt fejesës?!

Flitet se reperi nga Tetova, S4MM është në përgatitje të fejesës. Edhe pse reperi në intervistat e fundit mohoi se është në lidhje, madje për fejesë as që flitej, burime të afërta të të fejuarës potenciale të S4mmit për...
Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi, muaj më parë solli bashkëpunimin “Sayonara Детка” me artistin rus, Sayonara Boy.Kënga u prit shumë mirë nga publiku, ndonëse u publikua në YouTube vetëm në versionin audio.Mirëpo dyshja kanë vendosur që shumë shpejt...

Irina Shayk bën ndryshim drastik në pamje

Irina Shayk është një modele mjaft e njohur në arenën ndërkombëtare. Ajo vazhdimisht ka qenë cak i mediave rozë edhe për shkak të jetës së saj private.Fillimisht ndarja nga futbollisti Cristiano Ronaldo e pastaj edhe përfundimi i romancës me aktorin...
Lajmi i ndarjes së Norës dhe Robertit shokoi shumëkë këtë mbrëmje kur këngëtari vendosi ta thotë një gjë të tillë përmes një postimi.Sidoqoftë, lajmi nuk ishte risi për shumë miq të afërm të tashmë ish-çiftit që e dinin tash...
Nuk kam kurrë pushim, pushimet s’janë më pjesë e jetës sime. Kam kuptuar se gjithçka në jetën time ecën shpejt dhe gjërat e ngadalta më stresojnë.Situata pas kuintave të sfilatave ngjan kaotike, dhe është, por mua më jep mundësi...
Rita Ora e ka pranuar se e ka “pasur shumë të vështirë ti mbijetojë opinioneve dhe komenteve” në rrjetet sociale – por ka thonë se ai “po e jeton ëndrrën” dhe ia vlen ndonjëherëRita Ora e ka pranuar se...
Anxhela Peristeri ishte e ftuar pasditen e sotme tek “Rudina”, ku gjatë emisionit foli për projektin e saj më të ri “Shpirt i bukur” gjatë emisionit foli për projektin e saj më të ri Shpirt i bukur, por edhe...

TAYNA SUPER EROTIKE NË KLIPIN E RI

Kënga ka lansuar sonte këngën e saj më të re “Sicko”.Edhe pse një këngë paksa më e lehtë, që edhe i përshtatet stinës së vjeshtës, Tayna na këtë këngë nuk ngurron që të bëj edhe ca skena erotike, ku...
Këngëtarja shqiptare, Gjira Kajtazi e cila dikur ishte tejet aktive në muzikë e ka ndërprerë këtë angazhim për një kohë dhe duke pasur parasysh se tashmë është shtatzënë ka gjasa që nuk do ta shohim me ndonjë projekt të...
Motrat Mustafa janë këngëtaret që i kanë qëndruar gjatë skenës muzikore shqiptare, ku çdo vit sjellin risi për fansat e tyre.“Çika e nanës” – titullohet kënga e fundit e Motrave Mustafa.Projekti dedikuar nënës së tyre e cila është shfaqur...

“Ribashkohen” Noizy dhe Enca?

E dimë çfarë menduat (në fakt atë donim) por jo, Enca dhe Noizy janë rikthyer bashkë ama jo në kuptimin e plotë të fjalës.Pas krisjes së marrëdhënies mes këngëtarëve, bashkëpunimi rekordthyes “Bow Down”, i cili kapi shifrën e 108...
Përfaqësyesja e Shqipërisë, këngëtarja nga Tirana Jonida Maliqi ka bërë shqiponjën me duar gjatë prezantimit të saj në Eurovizion në Tel Aviv, transmeton Gazeta Metro.Mediet serbe menjëherë e kanë quajtur këtë “provoki”, për shkak se Jonida paska qenë para...

Çfarë i ndodh trupit tuaj kur ndaloni me konsumimin e sheqerit,...

Ka shumë debate sa i përket çështjes së dietave të shëndetshme.Veganët besojnë se shmangia e produkteve të kafshëve është dieta më e mirë, ndërkaq...

NJIHUNI ME ALINËN, 6-VJEÇARJA MË E BUKUR NË BOTË

Një vogëlushe 6-vjeçare nga Rusia, e quajtur Alina Yakupova, është cilësuar si vajza më e bukur në botë.6-vjeçarja nga Moska e ka nisur modelimin...

‘A DO FLIJE NJË NATË ME ALBIN KURTIN?’, KËSHTU PËRGJIGJET KËNGËTARJA...

Mes të ftuarve në një emisionin ishin edhe Bledi Mane dhe Iva Aliko.Gjatë bisedës, nuk munguan ngacmimet e gazetarit për lidhjen e shumëpërfolur të...

Zonja e parë e Kosovës pozon me fustan të gjatë, siç...

Lumnije Thaçi, bashkëshortja e presidentit të Kosovës kohën e fundit dukshëm po i kushton më shumë rëndësi pamjes së saj.Së fundmi, ajo është paraqitur...

Ja si mund te dukeni bukur edhe pa make up

Çka duhet të përdorni për të pasur një fytyrë të bukur edhe pa makeup?Shumica e vajzave vendosin makeup për shkak që nuk ndihen mirë...

Nusja e Milot Rashicës sjell imazhet me të gjitha veshjet në...

Futbollisti i Kombëtares së Kosovës, Milot Rashica po i jep fund beqarisë këtë muaj.E e fejuara Rashicës, Belkiz Kera, ditët e fundit ishte pjesë...